Принципіально новий захист автомобіля від викрадення

 

Найбільш часто задавані питання.

Чи не спрацьовуватиме Снайпер, встановлений на педаль гальма, під час руху автомобіля?

Подібна ситуація абсолютно виключена! Справа в тому, що при встановленні протиугінного пристрою Снайпер на педаль гальма здійснюється так звана "заборона запалювання". Це означає, що при ввімкненому запалюванні замок не виконує жодних дій і не сприймає жодних команд (у тому числі і "взяття під охорону"). Іншими словами, для того, щоб встановлений на автомобіль Снайпер заблокував при русі педаль гальма, необхідно поставити його в режим охорони попередньо вимкнувши запалювання!

Як давно на ринку автомобільних протиугінних систем існує Снайпер?

Протиугінна система Снайпер розроблена українськими фахівцями у 1998 році. Спочатку пристрій поставлявся виключно на російський ринок. З того часу електронна частина замка кілька разів удосконалювалася відповідно до загального технічного прогресу та практичних напрацювань наших інженерів. На сьогоднішній день електронно-механічний блокатор Снайпер встановлений та успішно експлуатується на автомобілях як в Україні, так і в країнах ближнього зарубіжжя.

Чи можна вивести з ладу Снайпер або зняти його з режиму охорони, обрізавши дроти живлення або іншим способом, знеструмивши машину (наприклад, знявши клеми акумулятора)?

Ні. Це неможливо. Конструкція протиугінної системи Sniper (Снайпер) передбачена таким чином, що у разі відсутності живлення замок (завдяки його електронній частині) "пам'ятає" і виконує лише останню команду, отриману до знеструмлення. Більш того, нами, при проведенні стендових випробувань пристрою, на проводку подавалося напруга в кілька кіловольт, на зразок вплинули електрошокером і т.д.. В результаті - оплавлені дроти, випалена до вугілля плата управління, але педаль Снайпер не розблокував!

Чи можливо переставити протиугінний пристрій Снайпер з одного автомобіля на інший?

Так звичайно. Наші клієнти досить часто звертаються до нас із подібним проханням. Зазвичай це відбувається після придбання ними нового автомобіля з подальшим продажем попереднього, на який вже було встановлено Снайпер. Це ще раз говорить про те, що автомобіліст, який придбав і встановив на свою машину електронно-механічний блокатор, повністю задоволений його протиугінними якостями.

Що робити, якщо педаль гальма, з встановленим на неї електронно-механічним блокатором Sniper, заблокована у своєму крайньому положенні (не залишилося вільного ходу для розблокування телескопічного пристрою)?

Ця ситуація неможлива в принципі. Справа в тому, що в пристрої замку передбачений спеціальний аммортизатор, що не дозволяє телескопічному пристрою залишитися без зазору вільного ходу педалі гальма, необхідного для зняття замка з режиму охорони.

Чи можна поставити протиугінну систему Снайпер на автомобіль Audi A6 2010 року випуску?

Так звичайно. На автомобілі Audi A6, починаючи з 2010 року випуску, автомобільна протиугінна система Снайпер успішно встановлюється та експлуатується..